Захист інформації

«M.E.Doc» = НАДІЙНІСТЬ.

Для вищої міри збереження ваших даних в програму «M.E.Doc» вбудований засіб криптографічного захисту «Програмний комплекс FREEDOM», яке прошло державну експертизу у сфері криптографічного захисту інформації і повністю відповідає вимогам законодавства.

Ви завжди можете бути упевнені в юрідічеськой значущості, цілісності і авторстве документа – за це відповідає технологія електронного цифрового підпису (ЕЦП). «M.E.Doc» підтримує роботу з сертифікатами електронного цифрового підпису більшості акредитованих центрів сертифікації ключів, що працюють в Україні.

ЕЦП формується і перевіряється відповідно до державного стандарту ДСТУ 4145-2002. Формат підписаних документів відповідає вимогам наказу Міністерства юстиції України № 1236/5/453 від 20.08.2012 р..

Конфіденційність інформації при обміні електронними документами забезпечується їх шифруванням за допомогою криптографічного алгоритму, затвердженого державою (ДСТУ ГОСТ 28147:2009). Формат зашифрованих повідомлень відповідає вимогам наказу Державної служби спеціальному зв'язку і захисту інформації № 739 від 18.12.2012 р. Відповідно до даного наказу для шифрування інформації використовується свій окремий сертифікат відкритого ключа шифрування, який не використовується для накладення електронного цифрового підпису.

Алгоритми і формати, реалізовані в програмному комплексі «Програмній комплекс FREEDOM», відповідають державним стандартам і технічним вимогам, що підтверджується експертним висновком Державної служби спеціальному зв'язку і захисту інформації № 05/02/02-2601 від 17.07.2014 р.

СДО

Сервер електронного документообігу (СДО) створювався для того, щоб Ви отримували ще більше комфорту під час роботи в програмі. Це спеціальний сервер, який служить для прискорення процесу обміну документами між користувачами програми «M.E.Doc».

    Окрім цього СДО пропонує такі вигоди:
  • Аутентифікація контрагента лише по унікальному поєднанню полів ЕДРПОУ + код філії.
  • Доступ до документів можливий лише після входу в систему з сертифікатом, що діє ЕЦП.
  • Не потрібно знати електронну пошту контрагента.
  • Не потрібно зв'язуватися з контрагентом для передачі документа.
  • Документ доставляється автоматично на прийомі пошти в програмі.
  • При зміні електронного ящика не потрібно нікого повідомляти, сервер самостійно знає, кому потрібно віддати документ при запиті.
При використанні прямого з'єднання програма відправника підключається безпосередньо до СДО і передає туди зашифрований документ. Відправник отримує повідомлення про те, що документ відправлений, а самого документа набуває відповідний статус – «Відправлено», після чого «M.E.Doc» відключається від СДО. Одержувачеві приходить повідомлення, що його чекає документ на СДО, і він забирає його з сервера в свою програму і розшифровує на свої сертифікати ЕЦП.

Безумовною перевагою електронного документообігу в комп'ютерній програмі «M.E.Doc»  є не лише використання актуальних форматів, затверджених державою, але і наявність додаткових доопрацювань, створених для комфорту користувачів.