Документи

на генерацію Сертифікатів ключів ЕЦП

для Адвоката

Переконливе прохання:

копії паспортів робити з оригіналів паспортів, а не з копій.

Текст документів має бути читабельний!

На копії з 'копій' виходять фото поганої якості і УСЦ їх не приймає!

 

  1. Копія Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю завіряється підписом Адвоката і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали, і печаткою (якщо є) з обох сторін.

  1. Копія паспорта 1-6 сторінки (або іншого документа, який його замінює) завіряється підписом Адвоката і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали, і печаткою (якщо є) на кожній сторінці розвороту паспорта .

  1. Копія справки про привласнення ІПН Адвокатазавіряється підписом Адвоката і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Адвоката і печаткою (якщо є).

  1. Копію довідки про узяття на облік платника податків (форма 4-ОПП) завіряється підписом Адвоката і написом «згідно з оригіналом», посада_прізвище і ініціали Адвоката і печаткою (якщо є).

  1. Картка приєднанняєднання до «Договору з УСЦ» – завіряється підписом Адвоката і печаткою (якщо є). Увага! У «Картці» ДАТУ ЗАПОВНЕННЯ НЕ СТАВИТИ.

  1. Заявки на формування Сертифікату ЕЦПу паперовому вигляді - завіряється написом Адвоката і печаткою (якщо є), і у електронному вигляді у форматі (*.PCK).

  1. АКТ УСЦ, підписаний і з печаткою (якщо є).

  1. Якщо за Сертифікатами звертається довірене обличчя, а не особисто підписант ЕЦП те також необхідно мати з собою: Доручення і паспорт (оригінал) представника (для встановлення особи і повноважень представника), Доручення повинне бути підписане і завірене печаткою майбутнього підписанта ЕЦП.

 

ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ПІДПИСИ – ПОВИННІ ЗБІГАТИСЯ З підписом в ПАСПОРТІ!