В даний час все більше організацій переходять на електронний документообіг і вважають за краще здавати звітність в електронному вигляді, так виникає необхідність використання Електронного Цифрового Підпису.
   Електронний цифровий підпис (ЕЦП) — вид електронного підпису, отриманого в результаті криптографічного перетворення набору електронних даних, який дає можливість підтвердити його цілісність, достовірність і ідентифікувати підписанта. ЕЦП є аналогом власноручного підпису, а також мокрої печатки в електронному вигляді.

   Для того, щоб засвідчити дію і приналежність відкритого ключа підписантові — одночасно з електронним цифровим підписом формується Сертифікат відкритого ключа — документ, виданий центром сертифікації ключів. Сертифікати ключів можуть бути надані як в електронній формі так і у формі документа на папері і використовуватися для ідентифікації особи підписанта.

   АЦСК "УКРАЇНА"видає сертифікати ЕЦП для здійснення електронного документообігу в рамках комерційних і державних інформаційних систем.

   Особистий ключ формується індивідуально для кожного клієнта, пароль доступу до ключа знає лише його власник (клієнт). Конфіденційність цієї інформації повністю залежить від клієнта. Клієнт повинен самостійно забезпечити безпеку зберігання і використання особистого ключа щоб уникнути підробки і втрати його електронного цифрового підпису іншими особами.

   Електронний цифровий підпис — ефективне рішення для тих, хто хоче йти в ногу з новими вимогами нашого часу.

Якщо Ви бажаєте придбати ключ електронного цифрового підпису, Вам необхідно:
  1. Вибрати термін дії ключа ЕЦП (ключ ЕЦП може бути створений строком на один або два роки) і сплатити вартість ключів, згідно зі встановленим прайсом;
  2. Зібрати пакет документів, необхідних для створення сертифікатів ключів ЕЦП. Список документів і основні вимоги до нього розміщені на нашому сайті а також на сайті розробників ЕЦП;
  3. Всі питання, що цікавлять Вас, ви можете особисто задати нашому фахівцеві;
 !!!  При зміні даних фірми (юридична адреса) — міняються всі ключі ЕЦП (ключ Печатки підприємства, ключ Директора і ключ Бухгалтера).

 !!!  При зміні особистих даних Директора або Бухгалтера — міняється лише ключ Директора/ Бухгалтери. Останні ключі залишаються колишніми.